Секційні засідання Міжнародної конференції ІМА-2023

24.05.2023 в 00:57

27-28 квітня на кафедрі інформаційних технологій відбулися засідання секції “Інформаційні технології проектування” Міжнародної наукової конференції викладачів, аспірантів та студентів “Інформатика, Математика, Автоматика 2023”.
Представлені доповіді викликали інтерес і обговорення в середовищі учасників. Більшість виступаючих представляли випускні курси бакалаврату та магістратури освітньої програми “Інформаційні технології проектування”. Тематика доповідей повністю відображає сучасний стан застосування інформаційних технологій у всіх популярних сферах діяльності: торгівля, послуги, дослідження, ігровий і розважальний бізнес.

У результаті голосування обрано найбільш цікаві з наукової точки зору доповіді серед учасників-бакалаврів та учасників-магістрів нашої спеціальності:

1 місце
Рудик В. (ІТ.м-11н) “Інформаційна технологія підтримки прийняття рішень при управлінні безпекою складних об’єктів”
Устименко К. (ІТ-91), Захарова А. (ІТ-01) “Моделювання локальної комп’ютерної мережі”

2 місце
Проценко М. (ІТм-11н) “Оптимізація комп’ютерних ігор на прикладі Unreal Engine 5”
Акименко В. (ІТ-91) “Програмний комплекс забезпечення процесу тестування”
Талах В. (ІТ-92-1/2) “Web-додаток пошуку рецептів за наявними у користувача інгредієнтами”

3 місце
Чичикало Є., Толстоноженко С. (IT.м-11н) “Software application for creating a room layout for modeling the interior and communications. “VR/ARoom”
Тітарєв А. (ІТ-92-0) “Web-додаток підтримки надання послуг від енергетичних мікромереж”
Бузник О. (IT-92-1/2) “Development of visual content for a career guidance app to introduce Sumy State University”