ІТ-компанії

Кафедра Інформаційних технологій активно співпрацює з ІТ-компаніями AMC Bridge, Apptimized, Brocoders, MindK, Netсracker Technology, PortaOne з питань практичної підготовки студентів та їх подальшого працевлаштування. Спеціалісти ІТ-компаній долучаються до розробки робочих навчальних планів, робочих програм дисциплін, тематики дипломного проектування, проводять курси, тренінги, лекції з метою підвищення якості практичної підготовки студентів та забезпечення максимальної прив’язки навчального процесу до реальних ІТ-проектів. Студенти мають змогу проходити в ІТ-компаніях навчальні практики з можливим подальшим працевлаштуванням після закінчення навчання.

AMC Bridge

AMC BridgeAMC Bridge — американська компанія, яка надає послуги із розробки програмного забезпечення для CAD, CAM, CAE, PDM, BIM та PLM систем. В Україні офіси компанії відкрито у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях. Компанія співпрацює зі світовими лідерами ІТ галузі, серед яких Microsoft, Siemens та Autodesk. У 2017 році компанія AMC Bridge увійшла до Software 500, міжнародного рейтингу розробників та постачальників IT послуг.

Основні напрямки діяльності компанії:
розширення стандартної функціональності продуктів SOLIDWORKS, Autodesk Inventor, AutoCAD, Solid Edge, SpaceClaim;
розробка утиліт для автоматизованого проектування.

Основний стек технологій для розробки програмних додатків – C#,С++, .Net, OpenGL,  для веб розробки – ASP.NET, SQL, JS, AngularJS, HTML, CSS.

На базі кафедри Інформаційних технологій кафедри комп’них наук факультету Електроніки та інфомаційних технологій  Сумського державного університету відкрито «Центр  Інженерного Програмування AMC Bridge», де проводяться безкоштовні спеціалізовані курси компанії з можливістю подальшого стажування та працевлаштування найкращих випускників курсів.

Офіційний сайт компанії: AMC Bridge

Сайт філії компанії в Україні: AMC Bridge

 

Apptimized

apptimizedApptimized – німецька компанія, що займається розробкою та просуванням рішення для пакування програмних додатків, що базується на хмарних технологіях.  Центри розробки знаходяться в Німеччині, Швейцарії, Великобританії, США, Україні. Філія компанії в Україні під назвою Apptimized Operations знаходиться в м. Суми.

Офіційний сайт компанії: Apptimized

 

Brocoders

BrocodersBrocoders – українська компанія з розробки веб-сайтів та мобільних додатків для усіх сфер бізнесу та стартапів. Основний стек технологій для веб-розробки – Ruby, Ruby on Rails, JavaScript, Angular, Node.Js, React/Redux, для мобільної розробки – React Native.

Компанія Brocoders періодично проводить курси з програмування та проектного менеджменту, кращі випускники яких стають співробітниками компанії. Також компанія надає можливість початківцям ІТ галузі пройти стажування в компанії з подальшим працевлаштуванням.

Офіційний сайт компанії: Brocoders

 

MindK

MindkMindK – українська компанія з розробки веб-сайтів та мобільних додатків, що створює програмне забезпечення для бізнесу та стартапів.  Основний стек технологій для веб-розробки –  Node.js, MySQL, PostgreSQL, MongoDB, React, Vue.js, для мобільної розробки – React Native, Swift, Java for Android.

На базі факультету Електроніки та інформаційних технологій Сумського державного університету відкрито навчальний центр “Лабораторія сучасної веб та мобільної розробки MindK”, де студентам пропонується вивчити методологію створення веб-­додатків мовою програмування PHP та ознайомитись з основами проектування реляційних баз даних (на прикладі MySQL). По закінченню курсів компанія пропонує кращим студентам працевлаштування.

Офіційний сайт компанії: MindK

 

Netсracker Technology

NetcrackerNetсracker Technology — американська компанія, що спеціалізується на створенні, впровадженні і супроводі систем експлуатаційної підтримки, систем підтримки бізнесу для операторів зв’язку, великих підприємств та державних установ. Центри розробки знаходяться в США, Канаді, Великобританії, Індії, Ізраїлі, Росії, Білорусі та Україні.

Офіс компанії в м. Суми відкрито з 2007 року. Основні напрямки його роботи: Quality Assurance, Testing Automation, Customer Support, Operations Support Group.

У Сумському державному університеті, на базі факультету Електроніки та інформаційних технологій працює навчально-консультаційний центр компанії Netсracker .

До уваги студенів пропонуються наступні курси: “Software Quality Assurance (QA)”, “Test Automation (TA)”, “Програмування на мові Java”, “Сustomer Support Analyct” із перспективою подальшого працевлаштування. Курси проводяться безкоштовно. Більше про навчально-консультаційний центр можна дізнатися на сайті: sumy.edu-netcracker.com

Офіційний сайт компанії: Netсracker

 

PortaOne

Porta onePortaOne – канадська компанія, яка спеціалізується на розробці ПЗ для мобільних операторів та провайдерів IP-телефонії. В Україні офіси компанії відкрито у Києві, Львові, Чернігові, Суми. Основні напрямки їх діяльності – технічна підтримка, тестування та розробка. На базі  факультету Електроніки та інформаційних технологій Сумсього державного університету організовані безкоштовні підготовчі курси, успішне завершення яких дає можливість працевлаштуватися у компанії PortaOne. Курси проводяться в лабораторії VoIP Lab, обладнаній найсучаснішими IP-телефонами та VoIP адаптерами. У результаті проходження курсів в лабораторії, студенти отримають навички роботи із мережевими протоколами, Linux, MySQL, Apache,
VoIP, LTE, Python.

Офіційний сайт компанії: PortaOne