Практика та працевлаштування

Практичні навички професійної діяльності студенти освітнього рівня бакалавр набувають під час проходження виробничої та переддипломної  практик, а студенти освітнього рівня магістр під час проходження науково-дослідної практики, що проводяться згідно затвердженого графіку навчального процесу на провідних підприємствах, в установах та організаціях м.Суми.

 

Освітній рівень Найменування практики Семестр, в якому передбачена практика Тривалість практики (тижнів) Програма практики
Бакалавр, освітньо-професійна програма Виробнича 7 3 Завантажити
Бакалавр, освітньо-професійна програма Переддипломна 8 2 Завантажити
Магістр, освітньо-професійна програма Науково-дослідна 3 3 Завантажити
Магістр, освітньо-наукова програма Науково-дослідна 4 3 Завантажити

 
Секція інформаційних технологій кафедри комп’ютерних наук співпрацює з багатьма державними, приватними, виробничими і невиробничими підприємствами – замовниками кадрів.

Основними базами практики студентів освітньої програми «Інформаційні технології проектування» є:
Компанія «NetCracker» (Сумське представництво), яка є світовим лідером в галузі розробки та впровадження ІТ-рішень по управлінню телекомунікаційними операціями.

Компанія «PortaOne» (Сумська філія), яка є світовим розробником та постачальником програмного забезпечення для сучасних телекомунікацій.

Компанія «MindK» (м. Суми), яка займається розробкою програмного забезпечення, зокрема Web-додатків.

Компанія «AMC Bridge» (м. Суми) займається розробкою програмного забезпечення для CAD, CAM, CAE систем, розробляє рішення, що підвищують ефективність процесу автоматизованого проектування, забезпечують управління, проектування та підтримку продукту на всіх етапах його життєвого циклу.

ВАТ«Насосенергомаш» спеціалізується на виготовленні насосного обладнання, оснащене передовим технологічним устаткуванням, сучасними засобами управління з використанням комп’ютерної техніки.

ПАТ «Сумське науково-виробниче об’єднання» є одним із найбільших в Європі машинобудівних комплексів по випуску обладнання для нафтової, газової, атомної та хімічної промисловості, що широко використовує сучасні CAD/CAM/CAE програмні засоби для проектування та виробництва своєї продукції.

Концерн «NICMAS» – основна діяльність пов’язана з виробництвом сучасного високоефективного та енергозберігаючого обладнання для промисловості та енергетики.

Проходження практики в ІТ компаніях та ІТ відділах підприємств різного спрямування сприяє адаптації випускників до умов професійної діяльності.

Після проходження практики студенти готують звіт та захищають його.

Детальну інформацію про бази практик та працевлаштування, а також написання резюме та мотиваційних листів можна переглянути за посиланням.

Для одержання актуальної інформації про ярмарки кар’єри та зустрічі з роботодавцями слідкуйте за анонсами на сайті.
Інформація про можливі вакансії ІТ компаній: https://jobs.dou.ua/.