Захисти кваліфікаційних робіт бакалавра здобувачів освітньої програми «Інформаційні технології проектування»

01.07.2023 в 09:53

У період з 14 по 28 червня 2023 року відбувся захист бакалаврських робіт студентів освітньої програми «Інформаційні технології проектування» спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» денної, заочної та дистанційної форм навчання. Кожен здобувач продемонстрував високий рівень професійних знань та вмінь, презентуючи свої досягнення та розробки, спрямовані на розв’язання актуальних прикладних проблем.

Тематики кваліфікаційних робіт були чітко зорієнтовані на профіль спеціальності, що додатково підкреслює відповідність студентів актуальним вимогам та сучасним трендам в галузі інформаційних технологій. Члени екзаменаційної комісії та експерти, які брали участь у захисті робіт, позитивно відзначили якість підготовки студентів та рівень їх практичної роботи.

У ході захисту було запропоновано різноманітні рішення, програмні продукти, а також прототипи систем, що розроблялися студентами. Кожна робота була детально пророблена та включала в себе як теоретичний аналіз, так і практичну реалізацію. Такий підхід дозволив студентам продемонструвати свою креативність, а також глибоке розуміння предметної галузі.

Результати захисту бакалаврських робіт свідчать про успішний професійний розвиток студентів та їх здатність впроваджувати інноваційні рішення в сферу інформаційних технологій.

Кафедра Інформаційних технологій пишається своїми студентами і вітає їх з успішним захистом бакалаврських робіт. Впевнені, що цей важливий крок в їхній професійній кар’єрі буде лише початком подаль

ших досягнень та успіхів.