Вітаємо магістрів освітньо-професійної програми із захистом кваліфікаційних робіт

27.12.2023 в 11:53

З 18 по 22 грудня 2023 року на кафедрі інформаційних технологій проводилися засідання екзаменаційної комісії із захисту кваліфікаційних робіт магістра освітньо-професійної програми «Інформаційні технології проектування». Здобувачі груп ІТ.м-22, ІТ.м-23, ІТ.м-24, ІТ.мз-21с представили результати виконання кваліфікаційної роботи магістра й успішно захистили роботи.
Захист проводився на відкритому засіданні екзаменаційної комісії в режимі відеоконференції засобами Google Meet.
Екзаменаційна комісія у складі голови екзаменаційної комісії директора ТОВ «Резонанс.нет», заступника голови екзаменаційної комісії в.о. завідувача кафедри ІТ Ващенко Світлани Михайлівни та членів екзаменаційної комісії керівника лабораторії розвитку ресурсів ТОВ «ЕПАМ СИСТЕМЗ» Міхєєва Івана Андрійовича, професорів кафедри ІТ Лаврова Євгена Анатолійовича та Тимчука Сергія Олександровича, доцента кафедри ІТ, гаранта освітньо-професійної програми Парфененко Юлії Вікторівни та старшого викладача Федотової Наталії Анатоліївни протягом п’яти днів засідань заслухала 40 кваліфікаційних роботів магістрів денної форми навчання та 7 робіт здобувачів заочної форми навчання. Захисти проводилися українською та англійською мовами. Членами екзаменаційної комісії було відзначено високий рівень підготовки, продемонстрований здобувачами під час захистів. Слід відмітити збільшення кількості кваліфікаційних робіт, які виконувалися в рамках завдань науково-дослідної роботи кафедри. Також зросли публікаційна активність здобувачів і рівень представлення результатів роботи на наукових конференціях.
Кафедра ІТ щиро вітає здобувачів з успішним захистом кваліфікаційних робіт. Бажаємо кар’єрного зростання й успіхів в особистому та професійному житті!