Відкрита онлайн-лекція від ІТ-компанії MindK «Тестова документація на проєкті – яка, навіщо, із чого почати»

23.11.2023 в 15:14

21 листопада  2023 року керівник відділу QA/TA ІТ-компанії MindK, випускник кафедри комп’ютерних наук Дмитро Калашник провів онлайн-вебінар на тему «Тестова документація на проєкті – яка, навіщо, із чого почати» для бакалаврів 3  курсу навчання освітньої програми «Інформаційні технології проектування». Виступ відбувся українською мовою.

Під час лекції були розглянуто наступне:

• що таке тестова документація та її основні типи;
  • переваги та недоліки використання тестової документації;
  • фактори, які впливають на вибір тих чи інших типів тестової документації;
  • складові кожного типу тестової документації та умови доцільності їх застосування.

Також варто відмітити активну участь студентів та доповідувача у Q&A секції, під час якої було детально обговорено широке коло професійних питань з напрямку тестування програмних продуктів.

Дана лекція допоможе здобувачам – майбутнім працівникам IT-галузі – застосовувати отримані знання при організації процесу тестування програмних продуктів протягом їхньої подальшої кар’єри.

Кафедра ІТ вдячна компанії MindK за проведений захід і плідну співпрацю!