Відкрита лекція на тему «Modern Android Application Architecture»

04.05.2023 в 10:19

Другого травня 2023 року успішно відбувся онлайн-вебінар на тему “Сучасна архітектура побудови мобільних додатків під платформу Android” для студентів та всіх охочих, організатором якого виступила ІТ компанія EPAM у співпраці з кафедрою інформаційних технологій. Здобувачі ступеня магістр освітньо-професійної та освітньо-наукової програм «Інформаційні технології проектування» відвідали вебінар в рамках дисципліни «Програмування для мобільних пристроїв».

Вебінар  провів Володимир Леськів, Software Engineering Team Leader у компанії Epam Systems, який розповів про сучасні тренди та основні принципи побудови архітектури мобільних додатків під платформу Android. Він також надав корисні поради, які потрібно враховувати для реалізації власного проекту. Дякуємо Володимиру Леськіву за цікавий та інформативний вебінар, а усім учасникам за активну участь. Нехай отримані знання будуть корисними в подальших проектах та розвитку в обраній галузі.