Лекція для магістрів ІТП від компанії MindK

13.12.2021 в 19:22

06 грудня розробник компанії MindK Максим Сорока провів лекцію для студентів 1 курсу магістратури освітньої-професійної та освітньо-наукової програм «Інформаційні технології проектування» спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» від ІТ-компанії MindK. Лекція на тему «Інтернет-безпека» проводилася в рамках вивчення дисципліни «Проектування веб-орієнтованих інформаційних систем». Було розглянуто основні типи вразливостей веб-застосунків та практичні кейси з їх усунення.

Матеріал, розглянутий на занятті, буде використано студентами при підготовці курсової роботи з дисципліни «Проектування веб-орієнтованих інформаційних систем» та при підготовці кваліфікаційних робіт магістра.

Кафедра інформаційних технологій дякує компанії MindK за проведений захід та багаторічну співпрацю.