Міжнародна конференція ІМА-2022

12.05.2022 в 13:51

27 та 28 квітня 2022 року в онлайн-форматі було проведено засідання секції «Інформаційні технології проектування» щорічної конференції «Інформатика, математика, автоматика», ІМА-2022, яка цього року є Міжнародною. Загалом на секцію було подано 43 тези доповідей, які увійшли в збірник матеріалів конференції.

Традиційно студенти освітньої програми «Інформаційні технології проектування», як бакалаври, так і магістри, приймають активну участь у даній конференції, що є гарною можливістю продемонструвати власні наукові результати, отримати настанови щодо подальшого розвитку досліджень. Цьогоріч була представлена широка тематика доповідей, а саме – створення web-додатків для керування бізнес-активністю та управління ресурсозабезпеченістю, розробка додатків супроводження програмних серверів та виробничих процесів, мобільних та ігрових додатків, тривимірне моделювання, імітаційне моделювання, застосування нейронних мереж, машинне навчання, аналіз ризиків інформаційних систем, розробка моделей прийняття рішень тощо.

За результатами роботи конференції було відзначено кращі студентські доповіді:

Зайняте місце Учасники Назва доповіді
I Сокрута Анастасія,
група ІТ-81
Information System for Support of Energy Microgrid with Renewable Energy Sources Management
II Могила Юрій,
група ІТ-82