EPAM Ukraine провів онлайн-лекцію для студентів магістратури ІТП

26.11.2021 в 09:26

15 листопада 2021 року представниками компанії EPAM Ukraine була проведена онлайн-лекція для студентів магістратури освітньої програми «Інформаційні технології проектування» спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» з дисципліни «Проектування веб-орієнтованих інформаційних систем».

Розробник компанії Кшнякін Семен, який є випускником освітньої програми «Інформаційні технології проектування» Сумського державного університету, розповів про свій кар’єрний шлях ІТ-розробника, поділився досвідом роботи в компанії. Було розглянуто сучасні технології frontend-розробки та ключові навички веброзробника. Семен акцентував увагу на необхідності гнучких навичок та надав рекомендації по їх розвитку.

Координатор освітніх програм EPAM Ukraine у східному регіоні Іван Міхєєв ознайомив студентів із можливостями отримання додаткових знань та проектного досвіду в рамках програми EPAM University. Більше про програму EPAM University можна дізнатися на сайті: https://training.epam.ua/.

Проведений захід сприяв спрямуванню підготовки студентів до вимог ринку праці та поглибленню їх знань з веброзробки.

Захід був організований в рамках співпраці Сумського державного університету з компанією EPAM Ukraine.