Практичні поради для написання якісної кваліфікаційної роботи

12.05.2022 в 13:58

11 травня 2022 року для студентів освітньої програми Інформаційні технології проектування спеціальності 122 Комп’ютерні науки рівня бакалавр та магістр, а також для аспірантів спеціальності 122 Комп’ютерні науки було проведено вебінар на тему «Практичні поради для написання якісної кваліфікаційної роботи». Спікер вебінару –  Башлай Ольга Володимирівна, заідувач сектору інформаційно-аналітичної роботи та електронних ресурсів бібліотеки СумДУ. На вебінарі розглянуто питання літературного пошуку освітньої та наукової інформації у відкритих джерелах та на ресурсах з обмеженим доступом, які доступні для студентів СумДУ. Слухачам було продемонстровано приклади оформлення цитат та бібліографічних посилань за різними стандартами. Окремо розлянуто питання перевірки кваліфікаційних робіт на плагіат та інтерпретації звіту подібності. Використання отриманої на вебінарі інформації сприятиме підвищенню якості підготовки та оформлення кваліфікаційних робіт.

Кафедра інформаційних технологій дякує бібліотеці СумДУ за проведення даного заходу.