Захисти магістерських робіт студентів спеціальності 122 “Комп’ютерні науки”

24.05.2023 в 00:26

22 травня відбулися захисти магістерських робіт студентів спеціальності 122 “Комп’ютерні науки” за освітньо-науковою програмою “Інформаційні технології проектування”. На захисті студенти продемонстрували свої досягнення у сфері інформаційних технологій.

Протягом останніх кількох місяців студенти працювали над своїми магістерськими роботами, вдосконалюючи свої навички та розширюючи свої знання у важливих галузях комп’ютерних наук. Кожен студент обрав власну тему дослідження, що відображала його особисті інтереси та професійні цілі.

Процес захисту робіт був проведений у онлайн-форматі, де студенти презентували про свої дослідження, представляли результати та висновки, які вони зробили на основі власних досліджень. Комісія, яка складалася з викладачів та фахівців у галузі комп’ютерних наук, уважно слухала презентації і задавала запитання студентам.

Студенти продемонстрували високий рівень робіт, які включали в себе різноманітні області комп’ютерних наук, такі як штучний інтелект, технології доповненої та віртуальної реальності та інші.

Після завершення захисту члени екзаменаційної комісії висловили свої вітання з успішним завершенням їхнього магістерського навчання, а також відзначили глибокий рівень досліджень, які відображають актуальні теми та відповідають вимогам сучасного ринку інформаційних технологій.