Викладачі кафедри ІТ отримали відзнаки за участь у міжнародному проєкті з Університетом міста Ліверпуль

13.11.2023 в 10:50

10 листопада 2023 року викладачі кафедри ІТ взяли участь в онлайн-зустрічі представників Сумського державного університету та Університету міста Ліверпуль у межах програми «Ініціатива єднання».

Протягом зустрічі були підбиті проміжні підсумки проєкту та окреслені завдання подальшої співпраці, напрямки поглиблення партнерства.

Завідувач кафедри ІТ Віра Шендрик, професор Євгеній Лавров, доцент Юлія Парфененко, старший викладач Наталія Федотова та аспірант Євген Палажченко були відзначені  сертифікатами за успішне завершення стажування у липні-серпні 2023 року  за міжнародним науковим проєктом «Collaboration for Digitalisation and Digital Transformation of Ukraine» в рамках програми «Ініціатива єднання».

Детальна інформація про подію: портал новин СумДУ.