Участь у воркшопі Open IT: Хмарні технології та віртуалізація

09.10.2023 в 16:12

4 жовтня 2023 року здобувачі освітньої програми «Інформаційні технології проектування» спеціальності комп’ютерні науки взяли участь у воркшопі Open IT: Хмарні технології та віртуалізація від Kharkiv IT Cluster. Спікером заходу був Віталій Осідач, провідний системний інженер компанії EPAM Україна, сертифікований AWS Solutions Architect — Professional.

Воркшоп проводився як один із заходів проекту Open IT — серії безкоштовних навчальних воркшопів, які ознайомлюють студентів з різними ІТ напрямками та надають можливість прокачати soft-skill, щоб отримати першу роботу в ІТ. Детальніше про проект на вебсайті Kharkiv IT Cluster.

Під час заходу було розглянуто поняття хмарних технологій та віртуалізації, віртуальних машин, контейнерів. Проведено огляд хмарних пларформ, переваги й недоліків їх використання. Здобувачі ознайомилися із основними хмарними провайдерами та планами безкоштовного використання. Було розглянуто практичний кейс створення проекта на платформі AWS.

Кафедра ІТ дякує Kharkiv IT Cluster за співпрацю!