Участь у циклі вебінарів від Університету м. Ліверпуль

13.12.2023 в 22:28

Викладачі та здобувачі освітньо-професійної та освітньо-наукової програм «Інформаційні технології проектування» рівня магістр у листопаді-грудні 2023 року прийняли участь у вебінарах, які проводили представники Університету м.Ліверпуль. Зокрема 28.11.2023 року відвідали вебінар на тему «Literature searching: tips and tricks». Захід проводився англійською мовою.

Цикл вебінарів проводився для магістрів та аспірантів і охопив тематику, пов’язану з підготовкою наукових робіт, літературним пошуком, роботою з наукометричними базами даних. Інформація буде використана при підготовці наукових статей та написанні кваліфікаційних робіт здобувачами.

Кафедра ІТ дякує Університету м.Ліверпуль за підтримку Сумського державного університету та надання можливості здобувачам перейняти міжнародний досвід проведення наукових досліджень!