«Стань ІТ-шником» 2021

13.12.2021 в 19:36

З 6 по 16 грудня студенти кафедри Інформаційних технологій виступили в ролі менторів для школярів в рамках конкурсу «Стань ІТ-шником», головна роль яких допомогти сформувати або розвити ідею проекту, відналагодити його та протестувати. Єдине обмеження – не допомагати безпосередньо в кодуванні програми. В зазначені терміни було організовано декілька он-лайн зустрічей, щоб можна було відслідкувати динаміку вдосконалення проекту та довести його до логічного завершення.

Цього року до конкурсу долучилися 20 школярів з 6 шкіл міста Суми та Сумського району. Організатори конкурсу надали загальну тематику цьогорічних проектів: показати світ майбутнього з точки зору професій і місця людини в ньому. Всі проекти повинні бути розроблені на мові візуального програмування Scratch. Чекаємо на завершення конкурсу. Підбиття підсумків планується також провести он-лайн 24 грудня.