Захист кваліфікаційних робіт магістрів ІТП

29.12.2021 в 22:36

21-23 грудня 2021 року проводилися захисти кваліфікаційних робіт магістрів заочної та денної форм навчання за освітньо-професійною програмою «Інформаційні технології проектування» спеціальності 122 «Комп’ютерні науки». Екзаменаційна комісія №21 у складі голови екзаменаційної комісії  головного конструктора з інформаційних технологій АТ «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут  атомного та енергетичного насособудування» Шифріна Дмитра Михайловича, заступника голови екзаменаційної комісії  завідувача кафедри інформаційних технологій Шендрик Віри Вікторівни та членів екзаменаційної комісії директора ТОВ «Брокодерс» Орел Богдани Василівни, заступника директора з адміністративних питань ТОВ «AMC Bridge» Івашової Надії Василівни,  професора кафедри комп’ютерних наук Лаврова Євгена Анатолійовича, доцента кафедри ІТ Баранової Ірини Володимирівни, доцента кафедри ІТ Ващенко Світлани Михайлівни, доцента кафедри ІТ Парфененко Юлії Вікторівни заслухала 26 робіт студентів денної форми навчання та 4 роботи студентів заочної форми навчання.  Захист кваліфікаційних робіт магістрів проводився онлайн в режимі відеоконференції з використанням Google Meet. У синхронному режимі здобувачі презентували доповіді та відповідали на поставлені питання.

Екзаменаційна комісія відмітила якість підготовки здобувачів за освітньою програмою «Інформаційні технології проектування».  Під час захисту переважна більшість здобувачів продемонструвала високий рівень знань з дисциплін професійного спрямування. Тематика робіт відповідає спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» та є актуальною, частина робіт впроваджена або рекомендована до впровадження.

Кафедра інформаційних технологій щиро вітає випускників із цією важливою подією, бажає кар’єрного зростання та успіхів в усьому!