Курси «Base of IT»

Завершились курси «Base of IT», які проходили у школі Сумського державного університету «IT4Teens» для учнів 9 – 11 класів шкіл №№ 6, 7, 10, 12, 22 та 27 міста Суми. За період проведення занять викладачі кафедри Комп’ютерних наук секції Інформаційних технологій проектування познайомили школярів з основами: Web-розробки, програмування мобільних додатків під операційну систему Android, моделювання в 3Ds Max, Game Development та управлінням ІТ-проектами.

Заняття відбувались один раз на тиждень в позаурочний час.Заняття направлені на практичне засвоєння основ та отримання після закінчення кожного з етапів реальних програмних продуктів. Таким чином, курси направлені на популяризацію ІТ індустрії серед молоді та профорієнтаційну роботу для потенціальних майбутніх абітурієнтів Сумського державного університету.

По завершенні занять учасники отримали сертифікати про успішне проходження курсу «Base of  IT» вшколі Сумського державного університету «IT4Teens».