Чергові досягнення студентів спеціальності "Інформаційні технології проектування"

Значна увага при підготовці студентів спеціальності "Інформаційні технології проектування"  приділяється графічній складовій. Це дозволяє студентам отримати навички роботи з графічними програмами і здобути визначних досягнень в цьому напрямку. Свідченням цього є черговий успішний виступ студентів на XIV Міжнародному відкритому конкурсі з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів, що проходив у ВНТУ (м.Вінниця).

Під керівництвом ст.викл. Федотової Н.А. студенти виконали роботи, які посіли призові місця у декількох номінаціях. Так, у номінації "Краща 2D-растрова графіка" 3 місце посів Любивий Юрій Олександрович, у номінації  "Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)" 3 місце зайняла Шилова Анна Віталіївна, у номінації    "Краща Flash-анімація" 2 місце отримав Горулько Ярослав Валерійович.
Робота студента Губкін Дмитра Ігоровича посіла 3 місце у номінації "Краща 3D-графіка" (керівник доц. Баранова І.В.)

Це вже не перший вдалий виступ студентів спеціальності на таких конкурсах. В минулих роках призові місця отримували студенти Токаренко Володимир, Охримець Анна, Войцеховський Ян.

Бажаємо нашим студентам подальших творчих успіхів у професійній діяльності!