Сумський державний університет продовжує співпрацю із провідними ІТ-компаніями

Розвиток сучасних 3D-технологій потребує більш тісного поєднання науки і виробництва на якісно новому рівні.

Нещожавно Сумський державний университет уклав угоду про співпрацю з компанією AMC Bridge, яка розробляє рішення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, а також систем управління даними продукту, керування його життєвим циклом. Компанія АМС Bridge, представлена на світовому ринку вже більш ніж 15 років, відкрила у м. Суми третій центр розробки в Україні. Рішення відкрити офіс у Сумах базується на тому, що у Сумському державному університеті вже існує наукова база у сферах САПР та комп’ютерного моделювання, яка дозволяє сформувати команду висококваліфікованих IT-спеціалістів.

28 листопада АМС Bridge проведено семінар "Demystifying 3D Development", що відбувся у м.Дніпропетровську, на якому представлено новації в галузі систем автоматизованого проектування та програмування 3D графіки. На семінарі були присутні більш ніж 120 фахівців з програмування 3D графіки, серед яких доценти кафедри комп'ютерних наук Баранова І.В. та Шендрик В.В.

Технічні експерти компанії поділилися досвідом у сфері роботи з CAD системами, розповіли про позиціонування об'єкта в комп'ютерній графіці, математичній концепції сплайнів і базових принципах побудови систем виявлення колізій. Кожна з п'яти доповідей, представлених на заході, викликала велику зацікавленість у аудиторії.

Набутий досвід та отримані матеріали будуть впроваджені у навчальний процес та використані у наукових розробках викладачів та студентів університету.