Студенти СумДУ долучилися до конкурсу для школярів «Стань ІТ-шником»

Студенти кафедри комп’ютерних наук секції інформаційних технологій проектування виступили як ментори в конкурсі для школярів «Стань ІТ-шником».  Даний конкурс проводиться з метою популяризації ІТ спеціальності, ознайомлення дітей з перспективною та цікавою професією програміста або фахівця з ІТ технологій. Так, студенти-волонтери з 8 по 12 жовтня відвідали школи учасниці, що пройшли в другий етап конкурсу. Завданням для школярів у другому етапі було розробити гру-квест на вільну тему. Основою ігрового процесу повинно бути вирішення поставлених завдань шляхом їх обдумування, уважного пошуку підказок і схованих деталей. Основною метою студентів було познайомитися з роботами та напрацюваннями учнів, та допомогти довести проект кожного, щоб він відповідав таким критеріям, як: оригінальність, творчість і уява, логічно побудований код, відповідність темі, фан фактор та цікавість. Саме за цими критеріями журі конкурсу буде обирати переможців. Основною умовою роботи студентів з учнями було надати допомогу у вигляді консультації, а не допомагати розробляти код гри. Підбиття підсумків конкурсу відбудеться 20 жовтня.