Сучасні інформаційні системи і технології - AIST 2017

17-19 травня у Сумському державному університеті відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні системи і технології, AIST 2017». Науковий захід проходив за підтримки Української федерації інформатики. Організатори – факультет електроніки та інформаційних технологій (секція інформаційних технологій проектування) за підтримки ІТ-компаній IBM та AMC Bridge.

«AIST- 2017» зацікавив близько 120 учасників з України, Великобританії, Польщі, Індії, Німеччини та Канади. Україну представляли науковці, студенти та аспіранти із Сум, Києва, Харкова, Маріуполя, Полтави та Миколаєва.

Конференцію відкрив декан факультету ЕлІТ Проценко Сергій Іванович..

Наукове обговорення проводилося за напрямками: системний аналіз і моделювання систем, управління проектами та програмами розвитку підприємств і територій, технології e-learning, інженерія інформаційних систем, інформаційні технології інтелектуальної обробки даних, комп’ютерні мережі, телекомунікаційні технології та перетворення інформації.

У ході доповідей учасники презентували наукові дослідження, технічні рішення та методологічні розробки. Секційні засідання проходили у формі вебінарів.

 

Інформаційні технології проектування, усі права захищені (с)