Студентська наука

Завершився період проведення наукових робіт студентів серед вищих навчальних закладів України. Студенти секцій Інформаційні Технології Проектування Сумського Державного Університету не залишилися осторонь. Захищати свої праці, та доводити їх високий рівень студенти зі своїми науковими керівниками відправилися в різні кутки України.

Повернення відбувалось не з пустими руками. Бахмач Микола, Яковенко Анастасія, Лебідка Анна, Каба Євгенія довели конкурсним комісіям, що їх роботи заслуговують тільки призових місць.

Секція Інформаційних Технологій Проектування щиро вітає своїх студентів за отримані високі досягнення, та бажає не зупинятися на отриманих результатах. Бажаємо вдалих іспитів та захистів дипломних робіт.

Також, Секція Інформаційних Технологій Проектування  висловлює велику подяку науковим керівникам Шендрик Вірі Вікторівні та Лаврову Євгенію Анатольовичу , які доклали максимальних зусиль для отримання даних результатів.