Співпраця з IFIP

9 березня2017 року у своїх стінах Київського національного університету культури і мистецтв відбулося засідання ради International Federation for Information Processing - IFIP. Основною метою діяльності даного громадського об’єднання є формування ринку інформаційних технологій України та його інтеграція у світовий ринок інформаційних технологій.

Участь у даному заході приймала завідувач секції «Інформаційних технології проектування» кафедри «Комп’ютерних наук» факультету ЕлІТ –  к.т.н., доцент Віра Вікторівна Шендрик. На порядку денному були представлені доповіді провідних вчених Yuko Murayama (Японія), Kai Rannenberg (Німеччина), Declan Brady (Ірландія), Jerzy Nawrocki (Польща), Raimundo Macedo (Бразилія).

За словами Віри Вікторівни, під час доповідей були обговорені важливі питання щодо об’єднання зусиль і засобів для сприяння створенню в Україні сучасної інформаційної інфраструктури з розгалуженою мережею інформаційних зв’язків і розподіленими системами обробки даних. Віра Вікторівна , також, відзначила сучасних підхід до організації заходу –  з залученням до Ради сучасних, провідних ІТ компаній – Miratech та Luxoft.

Секція щиро вітає Віру Вікторівну з розширенням своєї діяльності, та бажає не зупинятися на досягнутому.