Тиждень ІТ-грамотності

18 жовтня були підведені підсумки "Тижня ІТ-грамотності", а також конкурсу «Як ІТ змінить світ через 20 років» . До організації цього дійства долучилися дитячий навчальний центр робототехніки «BOTEON» та компанія MindK.

Актова зала загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 зібрала всіх учасників цього проекту, де організаторами були вручені цінні подарунки командам-переможцям конкурсу «Як ІТ змінить світ через 20 років». Кожен з організаторів відзначив високий рівень робіт учасників, та його зростання в порівнянні з минулим роком, та висловили свої сподівання, що така тенденція буде зберігатися, а кількість учасників лише зростати.

Попереду наступний етап проекту «Стань ІТ-шником», який стартує з 2 грудня. Учням 7 класів студенти-волонтери будуть проводити безкоштовні занять з кодування в Scratch на базі їх школи. Учнів 9-11 класів чекають безкоштовні заняття в ІТ-школі СумДУ IT4TEENS.