Стань ІТ-шником

Завершився черговий етап загальноміського освітнього проекту «Стань ІТ-шником». Цей проект другий рік поспіль реалізовує ініціативна група (Валентина Сахно, Юлія Летюга, Надія Івашова, Віра Шендрик) у співпраці з Сумським державним університетом та провідними ІТ компаніями. В проекті приймають участь Сумські загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів №7, 10, 12, 15, 18, 22, 27.

Осінній етап проекту складається з двох частин – конкурсу презентацій учнів 6-11 класів на тему «Як ІТ змінить світ через 20 років», а також "Тижня ІТ-грамотності".

Конкурс був проведений з 1.10 по 18.11. Оцінку робіт конкурсантів журі виконувало у трьох вікових категоріях: 6-7 класи, 8-9 класи та 10-11 класи.

З 14.11. по 18.11. пройшли заходи "Тиждень ІТ-грамотності". Протягом тижня волонтери, студенти 2-5 курсу спеціальності Інформаційних технологій проектування кафедри Комп’ютерних наук СумДУ, в кожній школі-учасниці для школярів 7-х класів проводили вступні занять з кодування в Scratch за системою "Code Club".

Волонтери вже мали досвід викладання школярам програмування в Scratch, так як навесні відвідували ці школи в рамках проходження минулорічних етапів освітнього проекту. Під час занять учні виконували цікаві завдання та знайомилися з основами візуально-графічного програмування.

Для учнів 10-11 класів досвідчені викладачі різних кафедр факультету ЕлІТ проводили цікаві та змістовні заняття-дискусії «Розумні лекції».