Участь у міжнародній конференції

13-15 жовтня поточного року в місті Друскінінкай (Литва) відбулася 22 Міжнародна конференція «Information and Software Technologies» (ICIST - 2016), організатором якої є  один з найбільших технічних університетів в країнах Балтії - Каунаський технологічний університет (Литва)Сумський державний університет, поряд з низкою інших визнаних у світі вищих навчальних закладів, є партнером цього наукового заходу.

Доцент кафедри комп'ютерних наук секції ІТП Шендрик Віра Вікторівна вже три роки поспіль є членом програмного комітету та головою спеціалізованої секції конференції.

Коментуючи участь у зазначеній конференції, Віра Вікторівна відзначила, що   ICIST – 2016 була націлена на об'єднання зусиль дослідників, інженерів  та розробників з академічних і промислових кіл, що працюють у областях, пов’язаних з обробкою інформації та  міждисциплінарних галузях, таких, як створення інформаційних систем, бізнес-аналітика, розробка програмного забезпечення, застосування інформаційних технологій тощо.

Метою конференції є обмін досвідом, оприлюднення оригінальних науково-дослідних та прикладних робіт з теорії, розробки і впровадження сучасних інформаційних систем, програмного забезпечення.
На конференції були представлені дослідження співробітників СумДУ: доцентів Алексенко О.В.  та Шендрик В.В., старших викладачів Нагорного В.В. та Федотової Н.А.,  асистента Шулими О.В.

Дослідження Шендрик В.В.  та Шулими О.В. були проведені у співпраці з професором Пакштaсом А.(Pakštas Algirdas, Лондонський університет Метрополітен).

Матеріали конференції видані окремим збірником «Communications in Computer and Information Science» у видавництві Springer та реферуються науково-метричними базами даних Scopus  та Web of Science.

Секція ІТП щиро вітає своїх співробітників та бажає успіхів у подальших дослідженнях.