IT-проект СумДУ переміг у фіналі всеукраїнської Битви Стартапів

13 жовтня в Києві відбувся Осінній Фінал Битви Стартапів, у якому взяли участь представники Сумського державного університету. Після перемоги у 59-й Битві Стартапів, яка пройшла у місті Суми, вони представили в завершальному етапі змагань проект PharmGuide, заснований на маркетологічному просуванні однойменного програмного продукту.


З презентацією виступив доцент Юрій Атаман, який зупинився на основних перевагах мобільної розробки та перспективах її комерційного використання. За результатами голосування, яке відбувалося в онлайн режимі, проект PharmGuide отримав перше місце та високі оцінки експертів.
Мобільний додаток PharmGuide функціонує на операційній системі Android та дозволяє користувачеві швидко знаходити необхідну інформацію (дозу, кратність прийому і тривалість курсу лікування) про лікарський препарат. Його розробники: доцент кафедри комп'ютерних наук секції ІТП Віра Шендрик, асистент кафедри комп'ютерних наук Володимир Нагорний та доцент кафедри соціальної та сімейної медицини Юрій Атаман,. У підготовці матеріалів допомагала активістка студентського наукового товариства Богдана Удовиченко.


У фінальному етапі взяли участь 16 підприємців із різних куточків України. Битва стартапів - це завжди відмінна можливість для підприємців-початківців отримати якісний досвід презентації, цінні поради та рекомендації від провідних учасників ринку венчурного інвестування, а можливо й інвестиції. Перед конкурсантами виступили визнані гравці ринку венчурного капіталу: Олександр Сорока (президент SEO Startup.Network), Наталія Володимирова (патентний повірений України), Євген Нетреба (Associate в Chernovetskyi Investment Group) та інші бізнесмени. Учасники Битви отримали поради стосовно прогнозування ринку, залучення інвестицій та розвитку бізнесу.

 

Інформаційні технології проектування, усі права захищені (с)